Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) Soru Formunun Geliştirilmesi Projesi Çalıştayı

​    ASDEP Soru formunun revize edilerek raporlama sistemine uygun hale getirilmesi için akademisyenler tarafından yürütülecek çalışmalar 26-27 Eylül 2018 tarihlerinde Ankara ili Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilmiş olan Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) Soru Formunun Geliştirilmesi Projesi Çalıştayı ile başlamıştır. 

     Çalıştay programına Ankara, İstanbul, Samsun, Erzurum, Manisa, Hakkari, Kayseri, Diyarbakır, Antalya ve Hatay illerinde görevli 10 ASDEP personeli, Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Çalışma Genel Müdürlüğünde görevli personel ile Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. İsmet KOÇ ve Prof. Dr. Yasemin ÖZKAN katılım sağlamıştır.

    Program  Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Abdulkadir ABDUŞOĞLU'nun açılış konuşmasının ardından, 10 ilde görevli ASDEP Personelinin Soru Formunun Geliştirilmesine yönelik yapmış olduğu sunumlar ile ilgili Genel Müdürlüklerin sunumu ile devam etmiştir.
      
     Çalıştay programı, soru-cevap bölümlerinin ardından kapanış konuşmasıyla  sona ermiştir.